Veebileht/ copywriting/ turundustugi

Erakonna koduleht

Enne valimisi on igal erakonnal ja poliitilisel kandidaadil vaja silma paista ja oma valijate tähelepanu köita. EKRE Läänemaa piirkond otsustas selleks kasutada spetsiaalselt poliitilise platvormi jaoks disainitud kodulehte.

Koostöö aeg

2018.-2019. a, Läänemaa

Teenused

Veebileht/ Copywriting/ Turundustugi

Piirkondlik koduleht annab kandidaatidele suurepärase võimaluse oma mõtteid ja vaateid laiemale valijaskonnale tutvustada, kaasata valijaid erakonna tegevustesse ning jagada infot ürituste ja sündmuste kohta.

Oluline osa kodulehest on selle sisu. See kehtib ka poliitilise platvormiga kodulehtede puhul. Selleks, et lugejatel tekiks soov postitusi jagada, peavad need olema oskuslikult ja huvitavalt kirjutatud, tähtsad märksõnad on inimlikkus ja emotsionaalsus. Aitasime luua sisutekste ja intervjuusid kandidaatidega, mida on kerge ja huvitav lugeda ning lihtne oma sõpradega sotsiaalmeedias jagada. 

Vaata ka teisi projekte

Kui hindad kvaliteeti, siis
aLUSTAME KOOSTÖÖD!

Oleme oma klientide edule ja konkurentsivõime tõstmisele pühendunud  professionaalne meeskond. Aitame Sul avada uusi uksi arenguks, kasvuks ja innovatsiooniks. Kui soovid meid koolitama või teenuseid arendama kutsuda, siis kirjuta meile. Oleme meelsasti Sulle kasulikud!

Pin It on Pinterest