Kas tundub, et mõni tükk puslest on puudu?  

Vahel on vaja kedagi, kes vaatab kõrvalt ja näeb suurt pilti.
Vahel on vaja kedagi, kes vaatab kõrvalt ja näeb suurt pilti.

Kõik oleks nagu hästi, aga ettevõtte areng on seisma jäänud? Öeldakse ju, et “hea” on “suurepärase” kõige suurem vaenlane.

Disainivõti mentorprogramm pakub ettevõtetele ja organisatsioonidele professionaalset kõrvalpilku, mis aitab teenuseid ja protsesse terviklikult ning objektiivselt näha.

Me kõik teame, et asju väljastpoolt vaadates hakkavad nii head kui vead paremini silma.

DISAINIVÕTI pakub kahte erinevat mentorprogrammi: teenusedisainiga ja turundusega seotud mentorlust.

Mentorprogrammi raames on ettevõtetel ja organisatsioonidel koosloome meetodil (loe lisaks) võimalust oma teenuseid ja protsesse paremaks disainida.

Lisaks aitavad meie kogenud mentorid Sinu ettevõtet müügi ja laiema turunduspildi osas ning analüüsivad Sinu ettevõtte turundusstrateegiat.

Mentorprogrammis on soovitatav osaleda meeskonnana, et kasu oleks ettevõttele maksimaalne.

Mentor juhendab meeskonda hetkeolukorda kaardistama ja analüüsima, kasutades erinevaid turunduse ja teenusedisaini tööriistu (Osterwalderi ärimudel, empaatiakaart, persoonad, kliendi teekonna kaardistamine, huvigruppide kaart, konkurentsimaatriksi, kliendi ootuste juhtimine, kliendikogemuse disain jne). Loovmeetodite ja küsimuste abil suuname meeskonnad nägema efektiivseid ja innovaatilisi lahendusi.

Mentorprogramm sisaldab kuus ühte koolituspäeva (6 h) ja konsultatsiooni 2 tunni ulatuses. Soovitatav mentorprogrammi pikkus on 3-6 kuud. Selle aja jooksul on võimalik Sinu ettevõttel oma tegevused, äriprotsessid ja pakutav kliendikogemus mitmekülgselt läbi analüüsida ning vajalikke muudatusi, parendusi sisse viia. 

HIND: 699 EUR/kuu

Ragistame üheskoos ajusid, et leida Sinu organisatsioonile parimad lahendused!

Ragistame üheskoos ajusid, et leida teie organisatsioonile parimad lahendused!

Registreeri oma organisatsioon mentorprogrammi!