DISAINIVÕTI on esimene professionaalne teenusedisaini stuudio Lääne-Eestis, mis alustas tegevust 2016. aasta sügisel Pärnus, kuid tegutseb täna ka Hiiumaal ja Saaremaal.

Kõik sai alguse sellest, et läksin õppima Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžisse teenuste disaini ja juhtimise magistrantuuri. Juba esimesel kursusel tuli äratundmine, et teenusedisain ja mina oleme kokku loodud. See on valdkond, kus on vaja loovust, empaatiat, tundlikkust, tähelepanelikkust, head analüüsivõimet ja kriitilist mõtlemist, aga ka häid teadmisi strateegilisest juhtimisest ja ettevõtlusest laiemalt.

Õppimine oli ülipõnev ja praktilise suunaga algusest peale ning seltskond, kes õppima tulnud, erakordselt kirju, andekas ja suure sooviga maailma paremaks muuta. See sünergia ja erinevate kompetentside segunemine andis meie praktikatesse ja aruteludesse sügavust ning avarust, tarkust ja tunnetust, mida üksinda kogeda pole võimalik.

Disainivõti ongi sündinud minu armastusest teenusedisaini ja selle võrratu seltskonna vastu ning suurest soovist anda oma panus maailma parandamiseks.

hea teenus

DISAINIVÕTI visiooniks on olla Eesti ettevõtete ja organisatsioonide jaoks arengu- ja eduvõtmeks, mis aitab avada uksi uutele võimalustele ja arengutele, innovatsioonile ja loovusele.  Soovime olla armastatud partner teenuste arendamisel ja äriprotsesside analüüsimisel. Meie meeskonna erikompetentsid ning teenusedisaini suurepärased tööriistad aitavad tagada, et koostöö meiega on iga kliendi jaoks inspireeriv, arendav ja innustav kogemus.

DISAINIVÕTI missiooniks on aidata ettevõtetel ja organisatsioonidel vältida olukorda, kus läbimõtlemata või halvasti korraldatud teenuste tõttu kaotatakse nii kliente kui kasumit. Aitame leida uusi ja loovaid võimalusi oma äri kasvatamiseks, teenuste kvaliteedi ja efektiivsuse tõstmiseks ning klientide ja töötajate rahulolu suurendamiseks. Meie töö tulemusena saad Sa juhina teadlikumaks oma klientide ja Sinu ettevõttega seotud huvigruppide vajadustest ja soovidest ning suudad pakkuda teenuseid, mis on originaalsed, innovatiivsed, efektiivsed, tulutoovad ja hoolivad.

Meie jaoks on iga inimene oma kordumatuses väärtuslik ning suurepäraseid teenuseid vääriv. Seetõttu meeldib meile disainida teenuseid ja protsesse, mis väljendavad nii klientide, teenuse kasutajate, töötajate ja partnerite vastu lugupidamist ja hoolivust, tekitavad rõõmu ning on ressursisäästlikud. Oleme veendunud, et sellepärast armastavad inimesed meie loodud teenuseid.

Paneme üheskoos Sinu kliendid naeratama!

Agnes Pulk 

Disainivõtme ellukutsuja

 

SAAME TUTTAVAKS

agnes-2
AGNES PULK – tegevjuht, teenusedisainer, koolitaja, mentor
triin-vana
TRIIN VANA – teenusedisainer, superviisor, coach
urve
URVE SELLENBERG – teenusedisainer, koolitaja, sotsiaalturunduse spetsialist
Terje Võrk
TERJE VÕRK – audiitor-teenusedisainer
Marjana Luist
MARJANA LUIST – teenusedisainer
kristjan kivisild
kristjan kivisild
KRISTJAN KIVISILD – IT spetsialist, veebilehtede looja ja kujundaja
iivi2
IIVI KALLASTE – loovterapeut, koolitaja
Kati Vaas
KATI VAAS – fotokunstnik
eiliki
EILIKI PUKK – fotograaf, kujundaja, veebidisainer
anu uusma
ANU UUSMA – teenusedisainer, graafiline disainer, kunstnik-kujundaja
kristjan allik
KRISTJAN ALLIK – kunstnik, graafiline disainer