terav-pliiats

KAS SOOVID, ET SINU MEESKONNAS OLEKS ROHKEM “TERAVAID PLIIATSEID”?

21. sajandi üheks märksõnaks majanduses on pidev vajadus innovatsiooni järele. Innovaatiline mõtlemine on võti, mis annab paljudes sektorites organisatsioonile turueelise konkurentide ees.

Kuid innovatsioon ei teki iseenesest – selleks on vaja inimesi, kes julgevad ja oskavad loovalt ning nö raamist väljas mõtelda.

Kui soovid oma töötajates loovust ja innovaatilist mõtlemist arendada, siis on meie koolitus just Sinu jaoks.

Disainivõti pakub loovkoolitusi töötajate motiveerimiseks, töötajates innovaatilise ja loova mõtlemise arendamiseks, meeskonnatöö edendamiseks, probleemide lahendamise oskuse tõstmiseks, töötajate stressi vähendamiseks ja vaimse tervise parandamiseks.

Töömeetoditena kasutame loovteraapia ning foorumteatri metoodikat, samuti erinevaid loovaid probleemide lahendamise harjutusi ja töövõtteid.

Koolitust on võimalik tellida oma organisatsiooni nii ühe- kui kahepäevasena või saata oma töötajad koolitusele väljaspool ettevõtet. Koolituse miinimum osalejate arv on 10 inimest ja maksimum arv 20 inimest.

Koolituse hind on 150.-/osaleja.

Hind sisaldab kohvipause ja kahekäigulist lõunasööki restoranis Noot.

Koolitused toimuvad Pärnus, Estonia Spa Hotelis.

Koolitajateks on loovkoolitaja ja teenusedisainer Agnes Pulk, loovterapeut Iivi Kallaste ning näitleja ja lavastaja Kaili Viidas.

Küsi hinnapakkumist ja rohkem infot koolituste toimumise kohta siit

pliiats2
Igast töötajast võib saada terav pliiats Sinu ettevõtte pinalis! 🙂